Klidné Vánoce? Ne. Zátěžový test vašeho e-shopu.

I když venku panují ukázkové tropy a počasí nám rozhodně nepřipomíná, že za 5 měsíců jsou tu Vánoce, provozovatelé e-shopů se začínají opravdu potit při představě, jak to letos zase (ne) zvládnou.

Na pláži vymýšlejí nové PPC kampaně, které budou alespoň o něco méně stejné než konkurenční, vytváří texty předvánočních newsletterů dle populárních GDPR pravidel, mučí grafiky s požadavky na „originální vánoční grafiku“, ano, takže zase sobi, a uvažují nad doporučeními na ten nejvhodnější dárek pro sestřenici Máňu, která nakonec stejně ocení jen láhev rumu.

Psychicky se připravují na stovky telefonátů s reklamacemi špatně vychystaného zboží, nedoručených balíčků, špatně zabalených krabic a obligátní otázku „A přijde mi to do Vánoc?“. Při pohledu na cokoli modrožlutého se jim vybaví Česká pošta a deprese je tu…

 

Týká se vás to? Děsíte se toho? Neděste. Nadělte si ten nejlepší dárek! Svěřte své zboží profesionálům.

 

Nejméně poloviny předvánočních starostí vás zbaví využití služeb fulfillmentového centra, které se kompletně postará o realizaci vašich obchodů. Vaše nové zboží naskladníme a zaevidujeme, nyní při uzavření smlouvy do 30.9.2018 zdarma, a to až do konce roku 2019, a následně vychystáme dle přijatých objednávek, zabalíme a pošleme za významně snížené poštovné. Zároveň se postaráme o vratky a reklamace. A vy si svého vánočního kapra konečně vychutnáte v klidu a včas.

 

Tak neváhejte, vánoční šílenství začíná již v polovině září, do té doby můžete mít své zboží naskledněno u nás. A zadarmo.

www.vasesklady.cz