Jste  fulfill – mentalista?

Představte si následující situaci: lehce před desátou přijdete s úsměvem na tváři do uklizené kanceláře, zapnete počítač, mezitím už na vyleštěném stole voní čerstvě uvařená káva a něco k zakousnutí… Pohodlně se usadíte a začínáte pracovní den. Elegantně poklepáváte na klávesnici a ometáte drobky z croissantu ze sněhobílé košile…

Nikde se neválí krabice, krabice a další krabice, kartony, papíry, etikety, nikde se nekroutí hadi lepicích pásek, provazů a provázků. Na chodbě nedrbou brigádníci a nestepují pošťáci. Ve skříni máte místo montérek golfové hole. Stačí vám už jen telefon a počítač a marketingově-obchodnická hlava se spoustou nápadů pro další rozvoj podnikání!

Ne, neprodali jste svůj e-shop.

Pouze jste konečně zvolili profesionální přístup i k tomu, co vás primárně živí. K vlastnímu e-shopu. Stejně jako se sami nestříháte, nešijete si oblečení a nespravujete si zuby, už nebalíte zboží v obýváku nebo v garáži. Stal se z vás fulfill-mentalista!

Fulfillment je komplexní servis pro e-shopy jakékoli velikosti, vždyť i 30 balíčků denně vás připraví o pořádnou dávku pohody a času.

Přijmout, naskladnit, označit, vydat, zabalit, poslat, přijmout reklamaci, vratku atd. atd. Proč, když to rádi uděláme za vás. Profesionálně a levně. Navíc se kdykoli, kdy se vám zachce, můžete on-line podívat, co se s vaším zbožím zrovna děje. A když vám on-line nestačí, rádi vás provedeme osobně a ještě dostanete kávu.

Víme, ještě stále váháte, zda se stát ze skladníka manažerem. Pomůžeme vám.

Tady je seznam důvodů, proč využít služeb fulfillmentu:

 1. Nepotřebujete prostory.
 2. Nepotřebujete lidi.
 3. Nemusíte čekat na dopravce a hlavně nemusíte na poštu!
 4. Nemusíte nakupovat obaly a provazy a lepítka.
 5. Nemusíte řešit mraky smluv a právníky.
 6. Nemusíte už přijímat reklamace ani vratky.
 7. Už nikdy nemusíte dělat inventuru.
 8. Nemusíte žít ve skladu, svět je mnohem zajímavější.
 9. Nemusíte rušit dovolenou, klidně řídíte e-shop z pláže
 10.  Nemusíte na rozvoji e-shopu pracovat v noci.
 11.  Nemusíte platit víc, než jsme se dohodli.
 12.  Nemusíte se bát expandovat.

Kontaktujte nás!