Kdo jsme

Jsme fulfillmentové centrum poskytující komplexní logistický a skladovací servis pro e-shopy.

Ke každému z našich zákazníků přistupujeme individuálně – každá zakázka je optimalizována pro potřeby konkrétního zákazníka. Máme dlouhodobou zkušenost v oblasti skladování, logistiky a distribuce, zejména v oblasti farmacie.

Jsme držiteli Certifikátu SDP (správné distribuční praxe) pro distributora léčiv (SÚKL) a umíme zajistit skladování speciálního zboží vyžadujícího neustálý monitoring nebo dodržení chladového řetězce. Máme nastaveny a dodržujeme SOP schválené SÚKL.

„Věříme myšlenkám malých e-shopů i start-up projektů a umíme je podpořit.“

Výhody spolupráce s fulfillmentovým centrem VAŠE SKLADY

Začínající e-shopy se díky našim logistickým a skladovacím službám mohou vyhnout začátečnickým chybám při příjmu objednávek, evidenci i expedici zboží. Zároveň významně sníží náklady na rozjezd e-shopu.

Střední a větší e-shopy, jimž nestačí stávající skladová, personální či manažerská kapacita, se s naší službou vyhnou poklesu obratu. Profesionalizují svoje služby, sníží stále rostoucí náklady na zaměstnance i další investice.

Naši profesionální zaměstnanci pracující na příjmu zboží, evidenci, kompletaci a expedici jsou přímo zodpovědní za konkrétní svěřený úsek. Pracují se zbožím mnoha našich zákazníků, cena jejich práce je mezi ně rozdělena a náklady jsou nižší než u interního zaměstnance e-shopu. Ten má zpravidla na starosti i mnohé další procesy, jeho odbornost je vlivem rozmanitosti pracovní náplně roztříštěna.

Díky rozmanitosti zboží nemáme problémy se sezónností, a tedy nedostatečnou či nadbytečnou pracovní sílou.

Příjem objednávek probíhá kontinuálně. Rychlost vychystání objednávky je díky automatizovanému procesnímu systému a řízené evidenci skladování velmi vysoká, personál umí zabalit stovky objednávek denně.

Obalový materiál je již zahrnut do ceny fulfillmentu. Vzhledem k našim velkým odběrům je cena obalového materiálu mnohem nižší než při odběru jednotlivých e-shopů.

Expedice k zákazníkovi bývá realizována různými přepravci a kurýrními službami. Vzhledem k objemům zakázek je naše cena přepravních společností výrazně nižší než cena osobního doručení.

Pro naše klienty řešíme i reverzní logistiku, každý vrácený balíček projde kontrolou a zaevidováním do systému.

Klientský servis, call centrum a referentskou činnost e-shopu vyřešíme za vás.

Jste připraveni předat nám sklad?

Naši odborníci s vámi proberou vaše záměry, cíle a představy. Připraví vám nabídku na míru.